تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

نمایشگاه سبیت ۲۰۱۸ آلمان – سازمان صنعت و معدن تهران بزرگ‌ ترین شرکت دانش بنیان فناوری اطلاعات شرق کشور

نمایشگاه سبیت آلمان ۲۰۱۸


برگزاری نمایشگاه سبیت آلمان در شهر هانوفر با حضور غول‌های فناوری جهان

بزرگترین رویداد جهانی صنعت کامپیوتر، با حضور برترین ارائه دهندگان سرویس های IT و موضوعاتی همچون تجارت الکترونیک، امنیت، سخت افزار، رایانش ابری، روباتیک، موبایل و … از ۱۱ تا ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ برابر با ۲۱ تا ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ در حال برگزاری می‌باشد . شرکت سازمان صنعت و معدن تهران با تمرکز بر ایجاد راهکارهای هوشمندانه کسب و کار و به عنوان بزرگترین ارائه دهنده خدمات IT، فعال در حوزه کسب و کار و تجارت الکترونیک، ربات های هوشمند، اینترنت اشیاء در کشور ایران به جهت معرفی دستاوردهای تخصصی خود در نمایشگاه  سبیت آلمان شرکت کرده است .

 

 

حضور شرکت سازمان صنعت و معدن تهران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه فناوری اطلاعات درکشور، در کنار معتبرترین شرکت های این حوزه در نمایشگاه سبیت آلمان تلاش دارد گامی بزرگ در جهت عرضه و فروش محصولات و خدمات فناوری اطلاعات به تمام دنیا بردارد این خدمات و محصولات فناورانه و دانش بنیان که توسط متخصصین ایرانی در کشورمان تولید، اجرا و ارائه می شود، قطعا حضور در نمایشگاه سبیت آلمان مسیری را برای کسب تجارب در حوزه های متنوع، با تکنولوژی های نوین ارتباطی و اطلاعاتی روشن خواهد کرد.

حضور شرکت سازمان صنعت و معدن تهران در نمایشگاه سبیت آلمان به عنوان بزرگترین و پیشروترین رویداد صنعت کامپیوتر، آی‌تی و شبکه در دنیا فرصتی خواهد بود تا بتواند با ایجاد همکاری در سطح بین المللی با فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با کشورهای بزرگ دنیا گامی بلند در مسیر توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف افزایش کیفیت صنعت IT کشورمان بردارد. امید است که بتوان شاهد نوآوری و خلاقیت هرچه بیشتر خدمات در حوزه IT باشیم و با ارائه بهترین محصولات و سرویس های فناورانه دانش بنیان به مشتریان، نتایج بزرگی را رقم بزنیم.

یکی از مهمترین افتخارات شرکت سازمان صنعت و معدن تهران خدمت رسانی به حدود ۳۰٫۰۰۰ مشتری وفاداری است که تا کنون سعی در ایجاد اطمینان و جلب رضایت بیشتر آنها به بهترین شکل ممکن را داشته است که این امر جزء اهداف جدا نشدنی هلدینگ سازمان صنعت و معدن تهران می باشد.

سازمان صنعت و معدن تهران، نوآوری در فناوری، هوشمندی در کسب و کار

اشتراک‌گذاری