تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

رزومه کاری عالی با طراحی یک سایت رزومه حرفه ای

طراحی سایت رزومه

esmaeeli


ساخت رزومه کاری عالی با طراحی سایت رزومه حرفه ای

شاید شما هم در زمینه های کامپیوتری و یا فریلنسری فعال هستید و به صورت دور کاری برای دیگران پروژه های وب، کد نویسی و برنامه نویسی، گرافیک و… را انجام می دهید و به همین دلیل لازم دارید تا بتوانید در بین مردم اعتماد سازی را انجام دهید. این اعتماد سازی قطعا باعث آمدن مشتریان بیشتر به سمت شما خواهد بود و قطعا میتواند جهشی برای کار شما باشد. در این مقاله ما سعی داریم تا نکاتی را درباره طراحی سایت رزومه با شما در میان بگذاریم و اگر شما هم مانند دیگر مشتریان به فکر داشتن یک سایت رزومه برای خودتان افتادید، در راه رشد کسب و کار و اعتبارتان به شما کمک می کند.

چه کسانی به سایت رزومه نیاز دارند؟

اگر جواب کاملا خلاصه به این سوال بدهیم باید گفت: تقریبا همه! تقریبا همه افراد در شغل های مختلف برای امرار معاش خود در حال فعالیت هستند و برای رشد و کسب و کارشان نیاز دارند تا مشتریان بیشتری داشته باشند؛ یا ممکن است شغل کارمندی را انتخاب کرده باشند و با این حال برای معرفی خود به دیگران علاقه مند باشند. این حس علاقه نسبت به معرفی بد نیست بلکه یک ویژگی انسان است و دلایل دیگر آن را جلو تر بررسی میکنیم.

سایت رزومه چه آورده ای برای ما دارند؟

مهم ترین و اصلی ترین نکته و آورده این سایت ها برای هر شخص، همان طور که در بخش مقدمه گفته شد، اعتبار است. اعتبار و یا برند سازی شخصی در بین مردم، دوستان، اقوام و … وجود دارد و می تواند برای شما یک نوع تبلیغات رایگان محاسبه شود. اعتبار داشتن باعث می شود تا مشتریان دیگر به جای کسی جز شما نروند و به قولی مشتریان ثابت شما بشوند. زیرا کار کردن با شما برایشان یک مزیت است و از آن لذت میبرند.

یک سایت رزومه خوب و با کیفیت، می تواند برای شما احترام بیاورد و یا به قولی باعث شود تا پرستیژ کاری شما بالاتر برود. در روانشناسی نکته ای است با این مضمون که اگر مشتری مستقیما با شما در حال گفت و گو باشد و بد تر از آن این گفت و گو در فضا های شبکه های اجتماعی صورت گیرد، پرستیژ کاری شما زیر سوال میرود و این ممکن است در همان اول نمود پیدا نکند اما وجود دارد. معمولا در ذهن مشتریان افکاری پدید می آید که درست نیست و اگر هم این چنین نباشد شما احترام فردی که مشتریانش را به سایت رزومه اش می فرستد را ندارید. این افکار مانند: حتما این یکی هم مثل همین فریلنسر های دیگر است که همیشه دنبال پروژه های مختلف اند. اگر این هم یکی از دانش جویان نیمه وقت باشد و فردا بگوید امتحان دارم و کار ما را لنگ بگذارد چه؟ احتمالا این هم را میتوان به رقم های پایین راضی کرد چون افرادی که شرکتی کار نمیکنند بهتر تخفیف می دهند.

اگر یک دور کار و یا فریلنسر هستید حتما این مورد را چشیده اید. مشتریان معمولا بعد از انجام پروژه هایشان به شما وعده های مختلف می دهند که “من چند تا پروژه دیگر هم دارم و آن ها را جای شما می آورم” و یا “این پروژه از فلان جاست و کم تر بگیرید ما بودجه نداریم” و موارد دیگر. این سخنان و چانه زنی ها بیشتر در فضا های چت گونه و یا نرم افزار های اجتماعی پیش می آید. توصیه ما داشتن یک سایت رزومه است که مشتریان برای طراحی وبسایتشان، بنر ها و … از آن جا با شما ارتباط بگیرند.
به عنوان یک نکته همیشه سعی کنید تا مشتریان خودتان را در فضا شبکه های اجتماعی نیاورید و گرنه بخش زیادی از پرستیژی که با سایتتان و یا بقیه موارد به دست آورده اید از بین می رود و همچنین مشکلات بیشتری را برای شما به وجود می آورد که به هیچ عنوان مفید نیستند.
به گونه ای که دیگر برای دادن رزومه تان به مشتریان نیاز نیست تا تمام آن ها را مجددا برای همه بفرستید تا نظرشان را درباره کار شما بگویند بلکه تنها آدرس سایتتان را به آنان معرفی می کنید تا تمام این موارد را از آن جا مشاهده کنند.

یک طراحی سایت رزومه چه چه چیز هایی باید قرار داد؟

برای بهتر درک کردن و دیدن نمونه های مختلف می توانید در گوگل بیشتر جستجو کنید. اما به طور کلی چیز هایی که در این سایت ها ارائه می شود معمولا شامل پروژه های طراحی شده توسط صاحب سایت یا تیم او، استعداد ها و توانمندی های شخص، نظرات مشتریان و افرادی که با آن ها کار کرده است. در مورد فعالیت ها و شخصیت های او در زمینه های مختلف، یک بیوگرافی در مورد خودش و در کنار تمام این ها میتوان گالری ای را نیز برای این سایت ها طراحی کرد تا افراد بتوانند از اطلاعات  بیشتری درباره شخص برخوردار شوند. البته این نکته را نیز فراموش نکنید که لازم است برای سایتتان مطالبی با کلیدواژه های مناسب قرار دهید تا در آن کلیدواژه ها در سرچ های گوگل حرفی برای گفتن داشته باشید.

طراحی سایت رزومه به نظر ساده می آید و معمولا افراد فکر می کنند از ساختار ساده ای تشکیل شده است. اما در واقع پشت این طراحی ساده اتفاقات زیادی افتاده است و نکات بسیار زیاد و کوچک کد نویسی، برنامه نویسی، روانشناسی و… انجام شده است. قطعا کسی که کارش یک چیز باشد بهتر می تواند آن را نسبت به افراد تازه وارد انجام دهد. طراحی وب سایت های رزومه با سایت های دیگر متفاوت است و چون مسئولیت خطیری را بر عهده دارد و در واقع مهم ترین کار را در کسب و کار انجام می دهد بسیار مهم است که از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

ما در سازمان صنعت و معدن تهران طراحی سایت رزومه شما را با قیمت کم و کیفتی بالا انجام خواهیم داد و سعی میکنیم تا در رشد کسب و کارتان کمکی بکنیم تا بتوانید در هر جا و هر شغلی هستید روز به روز به سمت رشد و پیشرفت قدم های بزرگ تری را بردارید.

طراحی سایت رزومه

 

اشتراک‌گذاری

esmaeeli