تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

کارساز، اولین رویداد استارتاپی صنایع کوچک و شهرک های صنعتی استان قم

صندوق سازمان صنعت و معدن تهران اولین رویداد استارتاپی صنایع کوچک و شهرک های صنعتی استان قم با عنوان «کارساز» را برگزار می کند.

توسعه اقتصادی هر مملکت ناشی از هدفگزاری درست و حرکت در مسیر صحیح و تدوین چشم اندازی مناسب امکان پذیر می گردد. یکی از رویکرد های موفق در توسعه اقتصادی کشورهای پیشرفته دنیا، توجه به اقتصاد دانش بنیان و کسب و کارهای مبتنی بر فناوری است.

استارتاپ ها به عنوان گروه هایی با انرژی و علاقه مند به پیشرفت و توسعه می توانند جایگاهی موثر در تغییر فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه داشته باشند.

همزمان با سایر استان های کشور و همراه با سیاست های ابلاغ شده توسط سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، برآن شدیم تا اولین رویداد و جشنواره استارتاپی صنایع کوچک و متوسط استان قم را با محوریت های زیر برگزار نماییم:

  • نوآوری در صادرات
  • فن آوری های نوین مالی
  • خدمات در شهرک های صنعتی
  • رفع نیازهای فناورانه خوشه های صنعتی

این رویداد با محوریت شرکت شهرک های صنعتی استان قم، پارک علم و فناوری و اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی قم توسط شرکت عصر اقتصاد رسا با فراخوان از استارتاپ ها از ابتدای دی ماه ۹۷ آغاز گشته و پس از دریافت مدارک و داوری، در بهمن ماه ۹۷ در رویدادی پایانی با معرفی برگزیدگان و تقدیر از آنان انجام خواهد شد.

از استارتاپ های منتخب، حمایت هایی در قالب خدمات شتابدهندگی، تسهیلات کم بهره و کمک های بلاعوض صورت می پذیرد.

صفحه ثبت نام استارتاپ ها: http://www.idealsfund.com/karsaz/

مهلت ثبت نام استارتاپ ها تا تاریخ ۲۵ دی ماه ۹۷ می باشد.