دانلود 3 نمونه طرح توجیهی کارگاه تولید و عرضه مبلمان چوبی و منبت

طرح توجیهی تولید مبلمان چوبی

این پکیج حاوی 3 نمونه جداگانه طرح توجیهی تولید مبلمان چوبی و منبت میباشد . که بطور کلی شامل موارد زیر میباشند.

طرح توجیهی مبلمان منبت با اشتغالزایی 14 نفر در 49 صفحه

طرح توجیهی نمایشگاه و فروشگاه مبلمان با اشتغالزایی 6 نفر در 35 صفحه

پروژه کار آفرینی و طرح توجیهی تولیدی مبلمان چوبی با اشتغالزایی 22 نفر به صورت کاملا دقیق و کامل و با فرمت ورد و قابل ویرایش در 25 صفحه

برای دانلود کلیک کنید

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

در ادامه بخش هایی از یکی از طرح های موجود در این پکیج را مشاهده میکنید.

طرح توجیهی مبلمان با اشتغالزایی 22 نفر

فایل طرح توجیهی تولیدی مبلمان چوبی با اشتغالزایی 22 نفر به صورت کاملا دقیق و کامل و با فرمت ورد و قابل ویرایش در 25 صفحه توسط مرکز دانلود طرح های توجیهی ایران تهیه و تنظیم گردیده است و به صورت کامل و جدید و جدول بندی شده می باشد. طرح پروژه کار آفرینی تولیدی مبلمان چوبی با اشتغالزایی 22 نفر بر اساس آخرین وضعیت مالی در سال جدید بنا شده است و کاملا منطبق با استاندارد های ملی در وزارت صنایع و معادن و ارگان های مربوطه است. بخشی از پروژه کار آفرینی و طرح توجیهی اقتصادی تولیدی مبلمان چوبی با اشتغالزایی 22 نفر عبارت است از

بخش هایی از مقدمه طرح تولید مبل با اشتغلزایی 22 نفر

صنعت مبلمان ، از سنت به مدرن

صنعت چوب که با قدمت تاریخ بشر ، از انسان بدوی با انسان مدرن همگام با قافله تمدن بشری طی طریق کرده ، امروز با گذشت هزاران سال پررنگ تر از گذشته جایگاه اصیل خود را دربدنه اقتصاد مدرن جهان حفظ کرده است .

صنعت بهره برداری از چوب با هدف تولید فرآورده های مورد نیاز بشر ، در مقاطع مختلف تاریخ با پیشرفت ها وجهش های علمی و تکنولوژیک انسان هماهنگ و همراه شد و ضعیتی را پدید آورد که ارزش تولیدات انواع مبلمان چوبی جهان به ارقام میلیاردی رسید .

صنعت تولید مبلمان و مصنوعات چوبی که تا اواسط قرن بیستم به عنوان یکی از اصناف تولیدی هر کشور ، صرفاً منطبق با فرهنگ و نیاز بومی آن کشور به تولیدات محصولات مورد نیاز مردم می پرداخت ، رفته رفته به یکی از مهمترین شاخه های صنعتی مولد اشتغال و ثروت در درون کشورهای در حال توسعه و نیز یکی از شاخه های مهم تجارت بین الملل تبدیل شد .

بنابرگفته کارشناسان ، تاریخ کهن چوب ایران حاکی از آن است که صنایع چوبی ، ریشه در تاریخ چن هزارساله این کشور دارد .

50 سال گذشته گذری بر خط سیر صنعت چوب و مبلمان ایران در 40 خورشیدی به صورت نشان         می دهد این صنعت که تا اواسط دهه سنتی دنبال می شد به تدریج تحت تأثیرجهش های علمی و تکنولوژیک بهره برداری از چوب و تولید مبلمان در جهان ، حرکت رو به رشدی را آغاز کرد و کمتر از یک دهه ظهور و بروز جدیدی را درعرصه صنعت و اقتصاد ایران به نمایش گذاشت .

70 رشد ونمو مجدد اقتصاد ایران آغاز و پس ازبا آغازدهه باز سازی زیرساخت های اقتصاد کشور در این دهه ، شرایط رشد و توسعه مجدد صنعت چوب ومبلمان در ایران فراهم شد .

فرایند دانلود طرح توجیهی تولید مبل

برای دانلود فایل پروژه کار آفرینی تولیدی مبلمان چوبی  (  3 مورد طرح توجیهی تولید مبلمان چوبی ) که به صورت کاملا دقیق و کامل و با فرمت ورد و قابل ویرایش توسط مرکز دانلود طرح های توجیهی ایران تهیه و تنظیم گردیده است از این قسمت اقدام کنید.

برای دانلود کلیک کنید

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

12 Aug 2019